HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Ferhat Elektrik, alçak gerilim ve orta gerilim panoları elektro montajında ve fabrikalarda hizmet vermek üzere deneyimli bir ekip tarafından kurulmuştur...

Kuruluşundan günümüze kadar değişik sektör ve konularda pek çok başarılı uygulamaya imza atmış, artan müşteri taleplerine tesis, ekipman ve insan gücü yatırımları yaparak karşılık vermeyi ilke edinmiştir. 

Müşterilerinden aldığı olumlu veya olumsuz tüm geri bildirimleri dikkate alarak, kalite ve uluslararası standartlara uygunluk koşuluyla pekiştirip, teknoloji kullanımını ve üretim hedeflerini yükseltmeyi temel amaç olarak benimsemiştir.

Ferhat Elektrik sektörel deneyimi ile her geçen gün daha da güçlenerek hizmetlerine devam etmektedir.


VİZYONUMUZ.

Yıllar içinde gelişen enerji ihtiyacının karşılanması için gerekli enerjinin üretimi, iletimi, dağıtımı ve tüketimine kadar olan tüm süreçlerde sürekli, yüksek kalitede ve uluslararası standartlarda ürün, çözüm ve hizmet sunmak için çalışırız. Bunu yaparken çevre bilinci ile hareket eder, hizmet süreçlerinde kaynaklarımızı doğa dostu bir şekilde kullanırız.

Hem müşterilerimizle hem de tedarikçilerimizle iş yaparken etik kurallarla hareket etmek temel ilkemizdir. Tüm bunların sonucu olarak yurt içinde tanınan ve aranılan bir işletme olmak üzere yapılanmamızı sürdürürüz.

MİSYONUMUZ

Başta müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanarak ihtiyacınız olan ürün ve çözümleri hızlı, kaliteli ve uygun fiyat aralığı ile sunmayı ilke edinen firmamızın temel amaçları;

- Müşterilerimize amacına hizmet eden, kaliteli, standartlara uygun ürün ve çözümler üretmek, bunun yanında özel uygulama ve ihtiyaçlara karşılık vermek.

- Kalıcı ve uzun yıllar çalışabilecek portföy hizmeti vermek,

- Satış öncesi ve satış sonrası teknik destek sağlamak,

- Projelendirme ve çözüm ortaklığı yapmak,

- Teknoloji ve yenilikleri takip ederek ürünlerimize adapte etmek.

Bize Ulaşmak İçin: 0532 685 88 26

Size her zaman destek vermek için çalışıyoruz...